Sunday, 23 October 2011

Ruza

Je zima
No ona uz ma puciky
Cakam kedy prekvapi ma
a uvidim kvetinky

Pestujem ju s laskou
Kyprim ju nehou
A Boh dazd dava
Ked je ruza sama

Mensie obavy mam
Ze jar pride k nam
Ruza neprezije zimu.
A budem mat inu?

No comments:

Post a Comment